Single

2 medale naszych zawodniczek na Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych

Dwa medale zdobyły zawodniczki naszego klubu w Przełajowych Mistrzostwach Polski rozegranych w dniu 11.03 br. w Jeleniej Górze. Złoty krążek w gronie juniorek młodszych na dystansie 3000m wywalczyła Klaudia Kazimierska, pokonując na finiszowych metrach o rok starszą rywalkę Klaudię Pawlus z LLKS Osowa Sień oraz rówieśniczkę Zuzannę Latańską z MLKS Nadwiślanin Chełmno. Druga nasza zawodniczka Katarzyna Kowalska, wielokrotna mistrzyni Polski tym razem uplasowała się na drugiej pozycji ustępując miejsca jedynie Katarzynie Rutkowskiej z KS Podlasie Białystok. Brązowy medal w biegu seniorek wywalczyła Angelika Cichocka SKLA Sopot, mistrzyni Europy na 1500m i srebrna medalistka Halowych Mistrzostw Świata na 800m. Seniorki rywalizowały na dystansie 5000m a wśród startujących znalazły się aż cztery Olimpijki.