Single

IWONA BERNARDELLI/LEWANDOWSKA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI NA 10 000M

W sobotnie popołudnie (29.04.2017r.) odbyły się Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na 10 000m w Rybniku. Nasze klubowe barwy podczas biegu pań reprezentowała wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski na tym dystansie Iwona Bernardelli-Lewandowska, która wbiegła na metę uzyskując czas 33:48.74. Ustąpiła jedynie Katarzynie Rutkowskiej(KS Podlasie Białystok), która zwyciężyła z czasem 33:42.49. Trzecia na mecie była Angelika Mach(AZS UMCS Lublin) z czasem 34:23.

Nasza klubowa koleżanka na zawody zjechała prosto ze zgrupowania w Szklarskiej Porębie, gdzie szlifowała formę do swojego koronnego dystansu, którym jest maraton.Wyścig i dobra dyspozycja w Mistrzostwach Polski Bernardelli-Lewandowskiej to dobry prognostyk przed Ottawa Marathon, który już za miesiąc.

Gratulujemy ducha walki i życzymy kolejnych sukcesów !

Iwona zdjęcie